שירותי אינסטלציה / פתיחת סתימות

פתיחת סתימות

סתימות נוצרות כתוצאה מכל מיני גורמים. זו יכולה להיות סתימה מורכבת מאוד או סתימה פשוטה אך הדבר החשוב ביותר כאשר נוצרת סתימה שאין אתם יכולים לפתוח בעצמכם, הוא לטפל בה באופן מיידי שכן אחרת עלול להיגרם נזק בלתי הפיך לצנרת. חברת ״מקור המים״ מתמחה בפתיחת סתימות מכל הסוגים ועושה שימוש בכלים היעילים ביותר כך שלרוב, תוך זמן קצר, הפעילות במערכת המים הביתית תשוב לסדרה.

מה יכול לגרום להיווצרות של סתימה?

  1. פסולת אשר סותמת את זרימת המים האופטימלית במערכת
  2. הצטברות של שיערות
  3. ענפים שחדרו לתוך מערכת הצינורות, זרדים ולעתים גם שורשי עציםֿ

עשה ואל תעשה בכל מה שקשור לפתיחת סתימות

אם ניסיתם חומר ביתי לפתיחת הסתימה בביתכם והחומר לא מראה יעילות, קראו לאיש מקצוע שכן לעתים הסתימה נמצאת בתוך הצנרת ולא מדובר בסתימה פשוטה ואז חייבים לטפל בשורש הבעיה. בנוסף, דעו שחומרים רבים הינם כימיקלים ולכם מסוכנים ועלולים לגרום לכוויות על העור. אל תשליכו לאסלה מגבונים לחים, ניירות טואלט, גושי שיערות ושאר דברים שיכולים לגרום לסתימה בטווח הארוך.

אילו סוגי סתימות קיימים?

  • סתימה במכונת הכביסה
  • סתימה בכיור
  • סתימות באסלה
  • סתימה במערכת הביוב

איך פותחים סתימות?

ובכן, תהליך הפתיחה משתנה בהתאם לסוג הסתימה. אחת הטכניקות הפופלאריות לביצוע התהליך היא פתיחת סתימות בלחץ של מים. לאחר שמחדירים צינור המופעל באמצעות זרם של מים בעוצמה חזקה, תכולת הצנרת והפסולת שנדבקה לדפנות המערכת משתחררת ואז מתאפשר מעבר אופטימלי של המים. מדובר בשיטה יעילה החוסכת זמן רב והתעסקות. הדרך להגיע לתהליך איתר הסתימה לפעמים מצריך שימוש במצלמה תרמית, בעיקר כאשר מאוד קשה לאתר את מיקומה של הנזילה. שימוש במצלמה מהסוג הזה חוסך גם הוא זמן רב בתהליך איתור הסתימה ואף הופך את התהליך להרבה יותר נקי ויעיל.

אף אחד מאיתנו לא צופה סתימה ביום בהיר אחד ולכן כשזה כבר קורה, מומלץ לפנות לחברה מקצועית כמו ״מקור המים״ הפועלת 24 שעות ביממה ומתמחה בפתיחת סתימות בצורה יעילה, מקצועית ומהירה.