שירותי אינסטלציה / איתור נזילות

איתור נזילות

בעבר בכדי למצוא את מקור הנזילה במערכת הצינורות היה צורך לשבור רצפות, לעתים גם קירות, לקדוח ולפרק את התשתית מה שהיה מצריך עבודה פיזית קשה, גורם להרבה לכלוך ועולה לנו המון כסף שלא לדבר על פגיעה באיכות החיים.

היום, מכיון ותהליך האיתור מתבצע באמצעות שימוש בפתרונות טכנולוגיים מעולים, ניתן לקצר משמעותית את התהליך ולמנוע נזקים, לכלוך והרבה כאבי ראש. חברת ״מקור המים״ מתמחה בביצוע איתור נזילות, עושה שימוש במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר ומבטיחה למצוא את מקור הנזילה בצורה מדויקת, יעילה ומהירה עם כמה שפחות גרימת נזק.

?איתור נזילה – איך עושים את זה

בשלב הראשון יש לבצע תהליך הכולל איסוף נתונים על בסיס מקור הרטיבות בין אם זה בקירות, בתקרה או בפנלים. חשוב מאוד להבין איך המבנה בנוי וכך הרבה יותר קל להגיע ולאתר את הנזילה. בנוסף, חשוב לשים לב לזמנים שבהם הנזילה מתגברת כמו למשל כשיורד גשם או אחרי שעשינו שימוש במכונת הכביסה. בשלב הבא בודקים את מיקומה של הנזילה, זאת על ידי שימוש בטכנולוגיות מיוחדות כמו למשל מצלמה טרמית הבודקת את רמת הלחות באזורים מסוימים ומשקפת לנו את זה במסך מיוחד על בסיס צבעים, סיב אופטי אותו מחדירים לצנרת הביוב, מערכת אלקטרו מגנטית אשר מאפשרת לנו לזהות נזילות באזורים תת קרקעיים ועוד.

?אילו שירותים הקשורים לאיתור נזילות אנו מבצעים

  • איתור נזילות סמויות בתשתית ובמערכת הצינורות
  • איתור מקור הנזילה במערכת הביוב והניקוז
  • זיהוי כשלים באיטום
  • איתור חדירה של מי גשמים במרתפים, גגות ומרפסות

אם זיהיתם רטיבות ברצפה, בתקרה או בקירות, אל תחכו! צרו עימנו קשר ואחד מאנשי הצוות המוסמכים והמעולים של ״מקור המים״ בדרך אליכם לבדיקה יסודית, איתור מקור הנזילה ופתרון הבעיה. איתור הנזילה בשלביה הראושנים וטיפול בבעיה באופן ממוקד ויעיל ימנע את החמרת הנזילה שעלולה לגרום לנזק בלתי הפיך לקירות, תקרת וריצוף המבנה, לפגוע בערך הכספי שלו ואף לעודד נזק תברואתי. אנו עושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום האינסטלציה במטרה להבטיח לכם שירות יעיל, אמין ואיכותי.