שירותי אינסטלציה / החלפת אסלה

החלפת אסלה

אסלה היא ללא כל ספק אחד הפריטים היותר שימושיים בבית שלנו. אסלה צריכה מצד אחד להתאים לגודל החלל שלנו ולהיות ממוקמת במקום האופטימלי ומצד שני להיות קלה לניקוי ולהחזיק מעמד שנים רבות שכן אין מדובר במוצר שאנו מחליפים לעתים קרובות, אלא אם כן מדובר בתהליך שיפוץ של אמבטיה או חדר שירותים.

חברת ״מקור המים״ מבצעת החלפה והתקנה של אסלות מכל הסוגים. אנו ב״מקור המים״ מקפידים לעשות שימוש בכלים הסניטריים, חומרי ההדבקה ומוצרי הפרזול האיכותיים ביותר בשוק, אלו המחזיקים בתו תקן ומעידים על איכות, עמידות וחוזק. המטרה שלנו ב״מקור המים״ היא להתאים עבורכם את האסלה בצורה אופטימלית על פי גודל החלל, התקציב שברשותכם וכמון הטעם העיצובי האישי שלכם.

החלפת אסלה – סוגי אסלות

  • אסלת P – למעשה מדובר באסלה ישנה יחסית, אבל עדיין יש כאלה שעושים בה שימוש, בעיקר כאשר מדובר בדירות או בתים שאין אנו רוצים להשקיע בהם כסף רב שכן היא עשויה מחרס, מיכל ההדחה שלה עשוי מפלסטיק ולכן היא נחשבת לאסלה זולה וזה גם היתרון שלה. החיסרון של אסלת P בא לידי ביטוי בכך שאין בה שום אלמנט עיצובי או דקורטיבי והיא תופסת מקום רב בחלל שלנו.
  • אסלת מונובולוק – האסלה עצמה ומיכל ההדחה עשויים מחרס והם מגיעים ביחידה שלמה אחת. מצד אחד היא נחשבת לאסלה יחסית זולה וגם די פשוט להתקין אותה אבל מצד שני לא פשוט לנקות אותה כל כך. היא מגיעה במגוון של דגמים ועיצובים כך שקל מאוד לאתר את הדגם שהכי יתאים לחדר האמבטיה שלכם.
  • אסלה תלויה- בשונה משני הסוגים האחרים. אסלה זו איננה מחוברת לרצפה ומיכל ההדחה של נסתר מה שהופך אותה לאסלה מעוצבת ויפה. קל מאוד לנקות אותה והיא קטנה יחסית כך שהיא איננה תופסת מקום אך החיסרון שלה הוא במחיר, הן מבחינת עלות האסלה, הן מבחינת ההתקנה שלה שנחשבת למסובכת יחסית וגם כשצריך לבצע תיקונים, הם יהיו לרוב יקרים יותר.

השירותים שאנו מעניקים לקהל לקוחותינו

  1. החלפת אסלות
  2. התקנת אסלות
  3. תיקוני אסלות
  4. החלפת ברגים וצינורות לפי הצורך