שירותי אינסטלציה / החלפת צנרת

החלפת צנרת

עם השנים, צנרת הברזל נשחקת הן כתוצאה מהיווצרות של קורוזיה והן כתוצאה מנזקי הזמן. צנרת ישנה מאוד יכולה לגרום להיווצרות של פיצוצי מים, נזילות ושאר בעיות הפוגעות באיכות החיים שלנו ולנזק בלתי הפיך. היום כבר לא נהוג להתקין צנרות שעשויות מברזל אלא מומלץ להחליפן בצנרות עמידות לקורוזיה, כאלה עשויות מחומרים עמידים. חברת ״מקור המים״ מתמחה בביצוע החלפת צנרות בבתים פרטיים, דירות ובתי עסק, עושה שימוש בחלקים האיכותיים ביותר ומבטיחה שירות מקצועי, אחריות מלאה הן על העבודה והן על החלקים לצד רמת גימור גבוהה שיאפשרו לנו שנים רבות של שקט בכל מה שקשור למערכת המים הביתית.

אחת המשימות היותר מורכבות לתיקון קשורה ברטיבות ונזילות הנוצרות במערכת המים המרכזית. נזילות מסוגים שונים עלולות לגרום לנזק בלתי הפיך, לשיטפון בדירה, לפגוע בזרימת המים התקינה של הדירה וגם במקרים מסוימים להגיע לשכנים שלנו.

החלפת צנרת – איך עושים את זה?

חשוב לדעת כי קיימים בשוק כל מיני סוגים של צנרות ביניהם צנרת חוליות, צנרת נחושת וצנרת מתכת שכאמור פחות עושים בה שימוש היום.

כאשר בוחרים צנרת חשוב לקחת בחשבון כל מיני נתונים ומאפיינים כמו למשל מיקום הצינורות מתחת לבית, האם מדובר בתיקון נקודתי או שיש להחליף את כל הצנרת, לחץ המים בדירה ועוד. לפני שמתחילים בתהליך ההחלפה, חשוב לבדוק אם אכן יש נזילות בצנרת שעלולות להיגרם כתוצאה מחיבור חלש של הצינורות , חורים בצינורות וכדומה. לאחר ההחלפה, חשוב לבצע בדיקת לחץ הנמשכת יומיים ואז אנו יודעים שההחלפה אכן בוצעה כמו שצריך.

טיפים הקשורים להחלפת צנרת

בכל שיפוץ של מערכת מים דירתית חייבים למצוא מקום נגיש ופנוי במטרה להטמין את רכזת המים. החלק המרכזי של הצנרת נקרא רכזת והיא עשויה מפליז נחושת תקנית וחשוב להקפיד כי סימני התקן מוטבעים על גבי הרכזת לצד המונח ISO. תקנים אלו המוטבעים על כל חלקי הרכזת מבטיחים לנו שנים ארוכות של עמידות והישמרות של מערכת המים.

חברת ״מקור המים״ עושה שימוש בחלקים האיכותיים ביותר, אלו המחזיקים בתווי איכות ובקרה בינלאומיים, עשויים מחומרים עמידים שאינם מתכלים בקלות ומבטיחים עמידות וחוזק למערכת המים.