שירותי אינסטלציה / החלפת קווי ביוב

החלפת קווי ביוב

כאשר מבצעים החלפת קווי ביוב, חייבים לוודא שהדבר נעשה על ידי בעל מקצוע המחזיק בידע המקצועי הדרוש והכלים הנכונים והאמינים לביצוע המשימה. חברת ״מקור המים״ מתמחה בתיקון והחלפת צנרות וקווי ביוב כולל צינורות סדוקים או שבורים, צינורות שנגרם להם נזק ממגוון של סיבות כמו למשל תזוזה של הקרקע או בנייה, צינורות עם קורוזיה, מה שגרם לבעיות בזרם המים, צינורות נפוחים, חדירה של שורשים, חיבורים דולפים ועוד מגוון של בעיות שפוגעות במערכת הביוב והמים בתוך המבנה.

מתי מומלץ לבצע החלפת קווי ביוב?

  • כאשר צינורות הביוב סובלים מבלאי כתוצאה משינויים בתנאים הסביבתיים או כתוצאה מנזקי הזמן. במידה והצנרת ישנה מאוד, שווה להחליף אותה עוד לפני שמתחילות הבעיות.
  • כאשר יש חדירות של שורשים לתוך הצנרת
  • כאשר מדובר במצב של סתימה קשה אותה לא ניתן לתקן
  • כאשר מבצעים שיפוץ של הבית, לפעמים גם נדרש להחליף את מערכת הביוב. מומלץ לעשות זאת בעיקר כאשר אנו מבצעים שיפוץ בחדרי האמבטיה והשירותים.
  • אם נמאס לכם לבצע שוב ושוב תיקונים, פתיחה של סתימות ולקרוא בכל שני וחמישי לאינסטלטור, כנראה שכדאי לכם לשקול החלפה של הצנרת כולה

החלפת צנרת ביוב – איך זה מתבצע בפועל?

כמו כל החלפה או תיקון המתבצעים על ידי בעל מקצוע, גם החלפת צנרת מתבצעת בשלבים. בשלב הראשון יש לבצע בדיקה יסודית של השטח ולהבין מדוע עלינו לבצע את ההחלפה. לאחר מכן נאפיין את הצרכים של המערכת, נבדוק את השיפועים שלה בצורה מדויקת, נחליט לגבי הקוטר של הצינורות ונבחר את הצינורות המתאימים.

חברת מקור המים מתמחה בביצוע החלפת קווי וצינורות ביוב, עושה שימוש אך ורק בצינורות עליהם מוטבעים תווי תקן בינלאומיים ומבצעת את ההחלפה בצורה מקצועית, יעילה ומדויקת. אנו עובדים עם קבלני האינסטלציה המובילים ביותר בתחום תוך הקפדה על שימוש בכלים ובטכנולוגיות הכי מתקדמים במטרה לספק לביתכם צנרת עמידה וחזקה לאורך שנים שתבטיח זרימה אופטימלית ותמנע היווצרות של בעיות אינסטלציה. ההחלפה כוללת אחריות מלאה הן על הצנרת עצמה והן על תהליך ההתקנה.