שירותי אינסטלציה / התקנת כלים סניטריים

התקנת כלים סניטריים

כאשר אומרים התקנת כלים סניטריים הכוונה להתקנה והחלפה של כל מה שקשור לאביזרים והמוצרים הפועלים כחלק ממערכת הצינורות והביוב לצד התקנה של מוצרים הנלווים בחדרי אמבטיה, שירותים ומטבח. חברת ״מקור המים״, מתמחה בהתקנה של כלים סניטריים, ביצוע עבודות אינסטלציה, תיקונים ושיפוץ חדרי אמבטיה.

דוגמאות נפוצות להתקנה של כלים סניטריים

  1. התקנת אסלות – אסלה נחשבת לאחד הפריטים הכי שימושיים בבית שלנו וגם במשרד. לפני שבכלל בוחרים אסלות, חשוב לבצע בדיקה של הצנרת ולבדוק את התשתיות. חשוב לבצע התקנה של האסלה רק אחרי שהתבצעה בדיקה יסודית של הצנרת כדי למנוע בעיות עתידיות. לאחר מכן, בוחרים אסלה מתאימה, תלויה או קבועה. מומלץ לבחור באסלה פרקטית ונוחה.
  2. התקנת כיורים וברזים – אחד משירותי האינסטלציה הנפוצים ביותר. גם כאן, לפני ההחלפה או ההתקנה, יש לבצע בדיקה יסודית. כיורים וברזים מגיעים במגוון רחב של גדלים, סגנונות ועיצובים. כיורים שקועים, כיורים חופשיים וכיורים מונחים, יש להתאים את סוג הכיור לגודל החלל, לשפה העיצובית שלו וכמובן לצרכים שלכם בבית. חברת ״מקור המים״ מתמחה בהתקנה של כל סוגי הברזים: ברזים היוצאים מן הקיר, ברזי פרח, ברזי ניל המתחברים ישירות אל צנרת המים ועוד…

התקנת כלים סניטריים – חשוב לדעת

בימים שלנו חשוב לענות על שני צרכים עיקריים: צרכים עיצוביים וצרכים פרקטיים בעיקר בחללים בהם אנו עושים שימוש נרחב ויומיומי כמו המטבח, חדרי האמבטיה והשירותים. כבר עברו הימים בהם אנו בוחרים את הכלים הסניטריים רק לשם הצורך הפונקציונלי שלהם. לעיצוב יש השפעה רחבה על הבחירה הסופית שלנו שכן אנו משקיעים המון בתהליך העיצוב ובניית האווירה בכל חלל וחלל.

הצוות המקצועי של ״מקור המים״ ישמח לסייע לכם בתהליך הבחירה ולהתאים עבורכם את הכלים הסניטריים לביתכם שלכם. חשוב גם לזכור, שלכל משפחת הכלים הללו יש גם תפקיד בשמירה על הניקיון, הבריאות וההיגיינה שלנו ולכן חשוב לבחור במוצרים איכותיים, עם רמת עמידות גבוהה שישמשו אותנו נאמנה שנים רבות. כל המוצרים שאנו מספקים ללקוחותנו מחזיקים בתקני איכות מחמירים מה שיבטיח לכם עמידות, נוחות בשימוש ומניעה של דליפות, נזילות ושאר בעיות אינסטלציה.