שירותי אינסטלציה / תיקון נזילות ותיקון צנרת

תיקון נזילות ותיקון צנרת

תיקון צנרת
previous arrow
next arrow
Slider

השאר פרטים לקבלת הצעת מחיר מהירה

מקור המים – תיקון נזילות ותיקון צנרת לפרטיים ועסקים

כשהחיים כל כך אינטנסיביים ומלאים בדברים ומשימות, אף אחד מאיתנו לא חולם לחזור הביתה אחרי יום עבודה של טירוף ולמצוא בבית שלו נזילה. כשזה קורה זה מתסכל, זה מעייף וזה בעיקר גורר שרשרת של תיקונים ובעיות.

אם אתם רוצים שבמהרה הסדר יחזור למקומו, חברת ״מקור המים״ היא בדיוק הפתרון בשבילכם. אנו מתמחים בשיקום, תיקון וחידוש התשתיות הפנימיות של מערכות צנרת המים במקרים של נזילות, פיצוצים ובעיות בצנרת. תיקון נזילות ותיקון צנרת מצריך ידע מקצועי, ניסיון ושימוש במכשור המתאים במטרה לאתר את מקור הנזילה תוך זמן קצר ולתקנה מהבסיס.

 


לקבלת פרטים נוספים חייגו אלינו 050-9596666 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.  נשמח לשרת אתכם.

 


מקור המים – סוגי שירותים

  • איתור נזילות מהיר באמצעות מצלמה תרמית וציוד טכנולוגי משוכלל נוסף המסייע לנו לבצע איתור זריז ולמנוע מצב שהנזילה מחמירה וגורמת לנזק נוסף
  • תיקון נזילות בכל שעה ביום
  • החלפת ריצוף במקומות הנחוצים לאחר שאותרה הנזילה ונגרם לריצוף נזק
  • שיפוץ ותיקון של חדרי אמבטיה ושירותים
  • תיקון דודי שמש ובעיות הקשורות לדוד עצמו
  • שיקום ותיקון צנרות ללא הרס
  • פתיחת סתימות קשות – סתימה בכיור, באמבטיה, בשירותים ובמטבח

בעיות בצנרת? מה עושים?

יש המון סוגים של נזילות ובעיות בצנרת שנוצרים פעמים רבות בשל העובדה שמערכת האינסטלציה ישנה או משום שחדרו מי גשמים, הצטבר לכלוך וכדומה. בעיות בצנרת מעודדות נזילות ורטיבות מחוץ ובתוך הבית מה שעלול לגרום לנזק בלתי הפיך לקירות המבנה, לריצוף ולתקרה מה שבטווח הארוך גם יכול לגרום לפגיעה בערך הנכס ואפילו לנזק תברואתי כמו טחב ועובש. חברת ״מקור המים״ עובדת מול קבלנים ואינסטלטורים המומחים באיתור ותיקון נזילות וסתימות מכל הסוגים, מבצעת בשוטף בדיקות איטום וצנרת תוך ניסיון רב למנוע הרס בריצוף ובקירות בכדי לאתר את הבעיה. ברשותנו הציוד המתקדם ביותר לאיתור נזילות ובעיות בצנרת כמו שימוש בטכנולוגיית אינפרא אדום, בדיקות צנרת באמצעות החדרת סיבים אופטיים, ביצוע סריקות טרמיות עם מצלמה מיוחדת ועוד.